Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/eskulap-radz/ftp/www/templates/eskulap_v4/functions.php on line 180

Szanowni Pacjenci

W naszej przychodni obowiązuje rejestracja osobista lub telefoniczna pod numerem telefonu: (54) 285 45 68

- do Poradni POZ w godzinach 800-1700

- do poradni specjalistycznych w godzinach 1000-1400

 

Wszystkie świadczenia są udzielane w wyznaczonych przez rejestrację określonych godzinach, w tym:

  • porady ambulatoryjne,

  • wizyty domowe,

  • teleporady,

  • świadczenia gabinetu zabiegowego.

 

Uwaga! W ramach teleporady lekarz będzie kontaktował się z Państwem telefonicznie po wcześniejszym zgłoszeniu takiej porady. Prosimy cierpliwie czekać na telefon, nie dzwonić i nie blokować numeru! Jeżeli pacjent nie będzie odbierał telefonu po trzykrotnej próbie teleporada zostanie anulowana!

 

Drodzy Pacjenci,
chcielibyśmy poinformować, że wprowadzamy zmiany w zapisach do lekarza rodzinnego w naszej placówce!
Podczas rejestracji do lekarza rodzinnego obowiązują zapisy na godziny.
Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub osobiście z wyprzedzeniem, ponieważ rejestracja do lekarza rodzinnego w przypadkach schorzeń przewlekłych, uzupełnienia dokumentów/wniosków, planowanych badań kontrolnych itp. nie wymaga przyjęcia pilnego i może być zaplanowana na konkretny termin, dlatego udostępniamy możliwość rejestracji na cały miesiąc wg. grafików lekarzy.
W przypadkach nagłych zachorowań lub schorzeń wymagających niezwłocznej wizyty u lekarza rejestracja na wizytę będzie oczywiście możliwa w dniu zgłoszenia.
Reorganizacja ma na celu ułatwienie dostępu do lekarza rodzinnego i poprawę jakości naszych świadczeń.
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

 Drodzy Pacjenci, zwracamy się z prośbą o składanie zapotrzebowania na leki (recepty) bezpośrednio do specjalnie przygotowanej w tym celu skrzynki pocztowej umiejscowionej na zewnątrz przy wejściu do przychodni.
Karteczka z zamówieniem powinna zawierać dane osobowe pacjenta tj. imię i nazwisko, PESEL oraz numer telefonu na który zostanie wysłany KOD recepty SMS-em, a także pełną nazwę leku, dawkę, oraz dawkowanie.
Poprawnie przygotowana karteczka z zamówieniem usprawni i skróci czas realizacji zamówienia.
Proszę zwrócić uwagę,że termin realizacji zamówień na recepty to ok. 2-3 dni, więc prosimy nie czekać z zamówieniem leku co do ostatniej tabletki.